Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Strona dopracowana pod przeglądarki Opera i Google Chrome! W razie ewentualnych uwag zajrzyj w dział kontakt w celu wyjaśnienia, wyslij maila.
Jestem Czany Długopis. Nick wpadł sam z siebie. Po prostu. W wolnym czasie oprócz czytania tych wypocin zajmuje się nauką HTML i PHP oraz wielu innych mało przydatnych rzeczy, które wykonują za nas komputery (ech, gdzie ten wysiłek w dzisiejszym świecie :D). W wolnych chwilach słucham heavy metalu.
Wiele osób mówi, że jestem bardziej rębnięty niż Nattramn z Silencera. Może to prawda, ale jednak nie lubię świńskich racic. Kocie łapki byłyby lepsze...
Oprócz heavy metalu, informatyki i głupich odzywek staram się ćwiczyć (przez lenistwo jednak idzie to po grudzie, sam siebie określiłem jako miesięczna skarpeta, która w kilku miejscach ma duże dziury, gdzie nie gdzie jest sztywna oraz sflakowana). Jednak postępy jakieś są. Może się kiedyś nimi pochwalę.
Strona jest po prostu prostym kodem HTML, które zrobiłby gimnazjalista z olejem w głowie (gatunek na wymarciu, za mojej młodości był to jeszcze popularny gatunek). Z czasem dopracuje stronę do obecnych standartów.
W sieci buszuje od 2006 roku (ach, te pierwsze czasy, gdy Neostrada straciła swój monopol). Pod tym nickiem jednak działam dopiero od 2013 roku.
Praca
Popatrz, z czego żyje
Galeria
Moje prace artystyczne
Linki
Nie tylko na tej stronie istnieje
Dzieła
Pobierz moje prace na PD
Reklamy
Zareklamuj się!
Skontaktuj się ze mną poprzez email
Księga gości
A ty się wpisałeś?
Strona główna odświeża się co pół godziny automatycznie.
Kod strony do uzyskania poprzez e-mail.
(c) Czarny Długopis, 2013
ostatnia zmiana 24.02.2013 r.